Feedback magazin (1 feedback, 100%
)
| Client | Feedback | Comentariu |
|
cristi.mihaela@ ...
28.Aug.2011 |
Produsele sunt superbe.Mai ales setul din fimo.Iar colaborarea, minunata.Multumesc Mihastefbiju,le-ai facut foarte fericite pe femeile din viata mea. |

