Feedback magazin (1 feedback, 100%
)
| Client | Feedback | Comentariu |
|
JustAPinkBubble
17.Jul.2012 |
Mi-a placut la nebunie lantisorul,e foarte foarte bine lucrat si arata adorabil |
| Client | Feedback | Comentariu |
|
JustAPinkBubble
17.Jul.2012 |
Mi-a placut la nebunie lantisorul,e foarte foarte bine lucrat si arata adorabil |